Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 13:34
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [38]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2016

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір-роздум на тему "Що таке краса"
17.03.2016, 14:57


Твір-роздум на тему "Що є краса?"

С. И. Ожегов розкриває зміст слова «краса» так: «Все гарне, прекрасне, все те, що доставляє естетическое й моральну насолоду».

А що ж є краса для мене? Раніше я ніколи особливо не замислювався над цим. Ну так, красиво, ну й що!

А недавно задумався над тим, а що було б, якби в нашім житті не стало краси – краси навколишньої нас природи, краси музики й живопису, краси людської душі

Представляю, як це було б жахливо, сіро, похмуро.

Хіба можна собі представити наше життя без краси ранкового сходу й вечірнього заходу сонця, без доріжки місячного срібла на темній гладі моря, без тремтячої краплі роси на зеленому листку трави, до якого так і хочеться припасти губами, без чарівно – казкової сніжинки на рукавиці. Тобто без усього того, що змушує нас знову й знову викликувати: «Боже мій, яка краса»!

Саме цікаве те, що красу кожний з нас бачить по – різному й, можливо, там, де інший і не бачить її.

И с віком наші поняття про красу стають усе більше складними. У дитинстві в нас захоплювало дух тому, що ми розглядали крила метелика на квітці, і скоріше сприймали дотиком навколишню нас красу шкірою

З віком краси усе більше й більше хоче наша душа, причому ми мріємо зустріти у своєму житті якнайбільше людей із красою вдуше.

Об яких – те моментах краси ми можемо посперечатися один з одним, просто в силу того, що люди всі різні, і бачать усе по – різному. Але є така краса, безумовна краса, побачивши якої в усіх з нас, без винятку, захоплює дух, і наше замилування виражається просто вмолчание.

Та й чи варто говорити, побачивши картини Леонардо да Вінчі, почувши музику Моцарта… Адже стикнувшись із безсмертними творами мистецтва, ми стикаємося з вічною красою життя

Так що ж таке краса? Про неї так багато написано, нею захоплювалися за всіх часів. Може, це приваблива зовнішність, може, душу, може, природа, а може, любов? Так, все це краса, але, на мій погляд, краса – це насамперед гармонія. Гармонія у всім: у зовнішності, у душі, природі, любові. Краса присутня скрізь, але не всі її бачать, не всі звертають увагу. Давайте придивлятися до себе й до навколишньої, і тоді ми побачимо що -те прекрасне в нашім однотонному житті, адже «краса врятує мир»!

http://lessons.com.ua/tema-tvoru-shho-ye-krasa/

Твір на тему "Що таке краса?"

...что есть красота
и почему ее обожествляют люди?
Сосуд она, в котором пустота,
или огонь, мерцающий в сосуде?

Н. Заболоцкий

То що ж таке краса? Про неї так багато написано, нею захоплювалися в усі часи. Може, це природа, може, душа, може, приваблива зовнішність, а може, любов?
Ось що сказано про красу в тлумачному словнику Ушакова: термін «краса» утворено від слова «красивий». А «красивий, у свою чергу, – це той, що подобається своїм зовнішнім виглядом, що вражає зір правильністю обрисів, поєднанням тонів, співвідношенням ліній».
На жаль, у сучасному суспільстві таке визначення краси стало ключовим. Телебачення та засоби масової інформації щосили пропагують свої ідеали краси. Людину перетворюють на бездумну ляльку, головні цінності якої — мати якомога кращий та дорожчий вигляд. Особливо страждає від подібного впливу молодь, копіюючи своїх телевізійних кумирів, у них формується зовсім інша система життєвих цінностей, де поняття краси обмежене лише фізичними проявами.
Що ж таке справжня краса? Ось такі рядки є в вірші Н. П. Ашурова:

Господь красою не обидел
Ни мудреца, ни подлеца,
Но красоту души увидеть
Всегда труднее, чем лица.


Як мені здається, краса — це передовсім внутрішній, душевний зміст, коли людина живе в любові й гармонії з навколишнім світом і з самою собою, займається улюбленою справою, допомагає близьким, і їй не потрібне чиєсь визнання, щоб відчувати себе щасливою. Духовна краса з першого погляду не помітна. Вона проявляється в словах та вчинках людини, у її ставленні до інших. Чуйність, доброта, підтримка, терпіння, щирість — ось неповний перелік якостей, притаманних духовно красивій людині. Така людина здатна помічати красу всюди — у природі, у творах мистецтва, в посмішці дитини, в душі перехожого.
Як відомо, кожна людина бачить те, що вона хоче бачити. Ми звертаємо увагу на те, що домінує в нас. Відвернімося на мить від своїх проблем і погляньмо навколо, адже у світі стільки всього дивного і прекрасного. Краса присутня в усьому і скрізь, варто тільки захотіти звернути на неї увагу.

(Маргарита Астахова, м. Київ,
учасниця Міжнародної громадської організації «ЛАГОДА»)

http://lagoda.org/uk/fest/articles/103-chto-takoe-krasota

Твір-роздум «Що таке краса?».

Гармонія зовнішньої і внутрішньої краси
Кожен відповість по-своєму на питання про те, що таке краса. Твір на цю тему може починатися зі слів автора про те, що дане поняття індивідуально. Головне — це те, що красою захоплюються. Вона притягує до себе, несе в собі позитивні емоції і енергію, вабить, як магніт. Вона може бути зовнішньої і внутрішньої, але справжня краса людини полягає в гармонії цих двох складових.

Красивий чоловік охайно одягнений і чисто мислить. Він має впевненість у самому собі і гідністю. Красива людина щиро посміхається і ніколи не лицемірить. Вона перебуває в гармонії зі своїм внутрішнім світом і зовнішньою красою.

Твір-роздум «Що таке краса?» може допомогти людині зрозуміти, як повинен виглядати і мислити красивий чоловік. Не слід забувати про те, що він повинен бути розумним. Якщо людина розумна, то вона зможе бути красивою і всередині, і зовні.

Культура людини також виражає її красу. Вона може виражатися в манері розмови, в стилі одягу, у поведінці і т. д. Якщо людина неохайно одягнена, неправильно себе поводить і нецензурно висловлюється, це говорить про те, що вона не перебуває в гармонії з самим собою і навколишнім світом, що не робить його красивим.

Безсумнівно, людина стає красивою протягом всього свого життя. Вона дізнається щось нове, вчиться контролювати свої емоції, вести себе в суспільстві, говорити, мислити і просто жити. Якщо у людини є прагнення до пізнання чогось нового і позитивного, вона обов’язково буде ставати краще як зовні, так і всередині.

Твір-роздум «Що таке краса?» може послужити для людини стартом для нового життя, в якій вона зможе досягнути гармонії з собою.

Як не дивно, але красу в собі потрібно розвивати і виховувати. Людина повинна пізнавати себе і навколишній світ для того, щоб зробити краще себе та інших. Якщо він гарний духовно, він точно зможе принести красу в свій будинок і суспільство.

http://poradumo.com.ua/23085-tvir-rozdum-shho-take-krasa-lyudini/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 2801 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[23.03.2016][Сочинения]
Сочинения на тему "Моя любимая книга" (0)
[09.11.2016][Диктанти українською мовою]
Диктанти для 4 класу (0)
[22.04.2017][Твір]
Твір на тему: "Мій дім" (0)
[08.11.2016][Казки]
Казка про зубки (0)
[22.11.2016][Твір]
твір на тему "Фільм який мене вразив" (0)
[24.04.2016][Вірші для дітей]
Веснянки для дітей (0)
[20.12.2016][Твір]
Твір-розповідь про Різдво (0)
[10.03.2016][Вірші українські]
Тарас Шевченко. Вірші (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]