Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.04.2018, 13:27
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [38]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2016

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір-розповідь "Мій друг"
16.03.2016, 14:58


Мій друг (твір-розповідь)

Скільки я себе пам'ятаю, стільки і дружу з Денисом, якого всі друзі називають Динею. Мама кілька разів спробувала поправити нас: "Чому Диня? Хоча б Деня". Але залишалося звичне: "Диня".
Ми живемо по сусідству, але вчимося в різних школах і в різних класах: Диня на рік старший від мене. Ми ніколи не сваримося, хоча батьки час від часу намагаються то одному, то іншому навіювати, що ми не підходимо один одному. Правда, так було раніше. Зараз усі погодилися з цією дружбою.
Диня — відмінний друг, у нас спільні захоплення, нам подобаються однакові фільми, особливо мультики, але ми зовсім різні. Я до дівчаток ставлюся, як і до хлопчиків, а він закоханий у сусідку Галю. Мені це незрозуміло, але я намагаюся робити вигляд, що все нормально. Ще: Диня абсолютно не любить Читати і взагалі вчитися. Коли підходить час робити уроки, він може заплакати. Для нього що англійська, що російська, що українська — усі мови, як іноземні. А взагалі він допитливий хлопець, і з задоволенням слухає мої перекази прочитаних книг. Ми обоє захоплюємося різними хімічними дослідами, найчастіше потай від дорослих. Одного разу під час такого досліду щось вибухнуло в руках у Дині. Йому дуже обпекло обличчя, довелося викликати "Швидку". У лікарні довго допитувалися: "Як це сталося?" І мій друг твердо відповідав: "Упав ненавмисно в багаття". Його дід жахливо злився: "Дивися, просто як на допиті". Але Диня стояв на своєму. Спочатку обличчя страшенно нагадувало печене яблуко, і це його дуже тривожило.
Але все закінчилося благополучно: обличчя стало гладеньким і навіть кращим, ніж було. А головне — Диня зумів довести, що він чудовий друг. Адже хто знає, як би все обернулося, коли б він видав мене і нашу справу.

http://biglib.info/1416-my-drug-tvr-rozpovd.html

Твір на тему Найкращий друг Мишко (твір-опис зовнішності людини)

Мишко — мій найкращий друг. Ми дружимо з першого класу. На вигляд він звичайний хлопець, яких багато в нашій школі і в нашому класі. Мишко середнього зросту, худорлявий, у нього високий лоб, прямий ніс, світле волосся і трохи смагляве обличчя. Мене завжди дивує, що у вересні після сонячного літа волосся у Мишка стало ще світлішим, а обличчя — ще смуглявішим. Я не можу зрозуміти, якого кольору очі у мого друга. Мені здається, що вони чомусь постійно змінюють свій колір. Колір очей Мишка залежить від його настрою. Коли він бачить якусь несправедливість, очі стають темно-сірими, а погляд спалахує гнівом. Коли йому весело, очі стають синіми, як маленькі озерця, і наче посміхаються. А коли ми з Мишком у сонячний день гуляємо на вулиці, то його очі стають блакитними, як високе безхмарне небо над нами.

Мій друг любить спорт. Він швидко бігає, високо стрибає. Але найбільше йому подобаються спортивні ігри, змагання, естафети. Спорт зробив Мишка сильним, спритним, витривалим. Саме тому він не боїться фізичної роботи і з задоволенням допомагає дорослим.

Він чесний і доброзичливий хлопець. Мені з ним цікаво і весело. Я дуже пишаюсь, що в мене є такий друг.

http://www.ukrlib.com.ua/sochm/printout.php?id=462

Вірний друг

Ми часто переживаємо в житті різні ситуації. Нажаль, не завжди всі моменти можна назвати щасливими. Досить часто людину спіткає горе, втрачається сенс життя чи просто наступає переломний період. Саме в такий час можна пізнати тих людей, які тобою дорожать і цінують відносини. Їх називають щирими, надійними і вірними друзями.

Товариш ніколи не скривдить, не спричинить болю, завжди підкаже у важкій ситуації, якій завжди можна розповісти свою проблему. Так, по різним причинам за певною порадою ми не маємо можливості линути до рідних. А от справжній друг нам завжди допоможе, точно дасть раду, не відкине, не скаже, що ти сам повинен справлятися з труднощами. Лише другу можна повністю довіритися і взяти до уваги його думку.

Але цей такий скарб зустрічається досить рідко. Дуже багато людей, маючи корисливі наміри, прикидаються товаришами. І коли, досягають своєї мети – просто зникають з вашого життя. Через це, слід уважно і з насторогою підходити до вибору своїх товаришів. Також, чим старшим стаєш – тим важче знайти вірного друга.

Дружба – це коли ти щось натворив, а твій друг узяв усю вину на себе. Коли ти розповідаєш секрет другу, і точно розумієш, що ця людина ніколи не розповість його іншим.

Зазвичай дружба міцніє з роками. Адже лише з часом можна взнати істинну душу приятеля. Саме через це справжніх друзів не дуже багато.
Друзі в нашому буденному житті грають велику роль. Без них нам би було нудно жити, не було б з ким поспілкуватися, кому розповісти про свої провали або свої досягнення.
Але друзі бувають різні, деякі дружать заради корисливих мотивів, а є і вірні друзі, які сприймають тебе таким, якою ти є в незалежності від твого стану. Друзів ми заводимо ще з раннього віку. Перший етап - це коли ми ще зовсім малі і нам стають друзями ті, з ким ми граємо в пісочниці. Коли йдемо в школу в перший клас, там кожен з нас має найкращого друга. Пізніше у нас з'являються нові друзі. Це трапляється тоді, коли ми йдемо вчитися у вищий вуз. Нас завжди оточують наші друзі. Деякі з них ще залишаються з школи, а деякі приходять вже пізніше. Але друзів потрібно вибирати собі хороших, щоб вони завжди могли тебе підтримати і направити на правильний шлях, а не тих, що тебе підштовхуватимуть на щось не правильне.
У школі, ваші учителі задаватимуть вам, написати твори на тему: "Мій кращий друг". І кожен в такому творі описуватиме того друга, який у нього є, але не завжди приходить щось на розум, і ви не завжди знаєте про що написати. На нашому сайті з творами ми зібрали велику збірку таких творів які ви зможете завжди проглянути собі або викачати і після того напишете своє. І запам'ятаєте одну приказку, друзі проявляються не в радості, а у біді.

http://ridna-mova.com.ua/101-pro-druga.html

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 5051 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
[18.03.2016][Твір]
Твір на тему "Моя мрія" (0)
[24.03.2018][Розповідь]
Розповідь з минулого про прання (0)
[03.01.2017][Твір]
Твір-роздум на тему "Якою має бути справжня людина" (0)
[15.04.2014][Твір]
Сочинения про май для школьников (0)
[09.10.2014][Твір]
Твір на тему пісня душа народу (0)
[10.03.2016][Вірші українські]
Тарас Шевченко. Вірші (0)
[26.05.2014][Сочинения]
Сочинение на тему России для школы (1)
[17.03.2016][Твір]
Твір-роздум на тему "Що таке краса" (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]