Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 23.07.2019, 01:47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [40]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2152

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір про любов
03.02.2016, 20:46


Любов виникає з любові

Кохання штука непроста, та й кожен це не знає
Це знають тільки ті хто кохав, або кохає
Я знаю, знаю що воно таке
Бо я це відчуваю
Я знаю, що його кохаю
Кохаю серцем, розумом кохаю
І тілом відчуваю.

Любов… Дуже багато означає це слово. Кожна людина розуміє під ним щось своє. Хтось мріє про неї, хтось від неї біжить, хтось заперечує, хтось жадає, але при цьому всі її шукають. Людина не може жити без любові. Люди відкидають, тікають від любові, тому що відкинули їх, вони обпеклися, і тепер вони бояться обпектися знову. Але потім їх все одно тягне знову випробувати це почуття. Про любов співають пісні, пишуть вірші. Про кохання мріють усі дівчата. Так що ж таке любов?

Любов – це почуття. Почуття однієї людини до іншої людини. Любов – це таке почуття, яке не можна описати словами. Коли людина любить, вона по-справжньому щаслива. Ти наче окрилений – відчуваєш в собі масу енергії, готовий йти на будь-які подвиги, хочеться зрушити гори.

Але любов – це не тільки подвиги, це – турбота, взаєморозуміння, терпіння, радість і горе, увагу і повагу. Адже не випадково при одруженні дають обітницю відданості: «Бути з людиною і в радості і в горі…». Коли ти з людиною не тільки в радісні хвилини, коли у неї все добре: вона здорова, бізнес процвітає і все чудово, але й у важкі хвилини: коли людина сильно хвора, все навколо неї «валиться» або вона опиняється на «вулиці». У наш час таке, на жаль, трапляється. Коли ти зі своєю другою половинкою пережив найважчі часи і ні він від тебе не відвернувся, ні ти від нього, а , навпаки, протягом цього часу ви підтримували один одного, не залишили у важкій ситуації, дбали один про одного, тоді можна сказати, що це справжня любов!

Любов полягає в тому, щоб приймати людину такою, якою вона є з усіма його плюсами і мінусами. Радіти її перемогам, співпереживати разом з нею.

Так само любов – це повага один до одного. Людина повинна поважати вибір свого коханого. Наприклад, вибір професії. Друга половинка має, навпаки, підтримувати, а не висловлювати свої невдоволення з приводу того, що ця професія йому їй подобатися. Вона може висловити свою думку, але ніяк не забороняти коханому в його виборі. Якщо людина любить, вона зрозуміє, і не буде ображатися.

У любові, яка триває довгі роки, важливе терпіння. Бо впродовж довгих років не може бути так, що у людини завжди буде гарний настрій, що вона завжди буде всім задоволена. Треба вчитися стримувати свої емоції, якщо тебе щось дратує в коханій людині: краще сказати про це спокійно. Потрібно працювати над самим собою – це найважче в любові. Головне не «перегинати палицю»: не варто принижуватися перед людиною. Людина сама повинна бачити по ситуації і діяти так, як їй підказує серце, де потрібно піти на вчинок, а де проявити гордість.

Адже любов так прекрасна! Я коли була маленькою, часто бачила хлопця з дівчиною, вони живуть недалеко від мене. Коли я їх бачила разом, вони завжди йшли під ручку і світилися від щастя. Через якийсь час вони одружилися, у них з’явилася дитина. Зараз вона вже підросла і пішла до школи. А її батьки й досі ходять під ручку і світяться від щастя. Ось це і є ЛЮБОВ! Це любов, яка може виникнути тільки з любові!

http://ridna-mova.com.ua/88-pro-lyubov.html

Твір українською мовою "Про любов"

Любов - це одне з почуттів, яке дано зазнати людині в житті. Можна сказати, що це почуття робить людину добрішою, чистішою, досконаліше. Тема кохання - одна з провідних тем світової літератури з найдавніших часів до сьогоднішнього дня. Багато закохані стали уособленням цього почуття. Варто згадати Лейлу і Меджнуна, кавалера де Гріє і Манон Леско, даму з собачкою і Гурова, а також багатьох-багатьох інших. Складно придумати, про що б писали знамениті поети і прозаїки, ніж надихалися б великі композитори і художники, не будь на світі любові. Стародавні вважали любов даром богів. Це почуття, на їхню думку, наближало смертних до небожителів. У середні століття склався справжній культ любові. Лицарі присвячували усе своє життя служінню прекрасній дамі і були щасливі. З тих пір словом "лицар" стали називати всякого, хто з шанобливістю і захопленням ставиться до жінки. Про те, яке місце займала любов у житті наших предків, ми можемо судити, зокрема, за творами російських класиків. А однією з причин найвідомішою за всю російську історію дуелі була саме палка любов, що зіштовхнулася з пекучим ревнощами. У кохання безліч осіб. Це любов-дружба, любов-співробітництво, любов-пристрасть, кохання-трагедія та інші. У любові існує не тільки щастя, радість взаємного розуміння, задоволення, але і обман, ревнощі, страх, біль. Можна сказати, що на тлі кохання інші душевні прояви людини виступають більш чітко, рельєфно, опукло. Таким чином людина поверяется любов'ю. Сказати "я люблю тебе" означає, сказати "ти ніколи не помреш", - зауважив якось великий французький письменник Альбер Камю. Люблячий знімає у своєму серці образ коханої людини, робить того безсмертним, як безсмертні сонце, земля, вітер, і лише таке безсмертя можливо в нашому недосконалому світі. Любов, як вже було сказано, не вигідне придбання, а дар. І як всяким несподіваним і приємним подарунком, цим почуттям необхідно дорожити. Адже кажуть, що справжня любов дається людині один раз в житті, і це недалеко від правди. Відомо, що любов реалізується повністю у сфері міжособистісного спілкування. Тому потрібно як би заново вчитися говорити, думати, дихати. У цьому багато хто бачить працю і тяготи любові, особливо якщо любов увінчується законним шлюбом. Тут важливо не втратити власну індивідуальність, власну точку зору на навколишній світ і на саму любов зокрема. "Ти у мене одна, Немов в ночі місяць, Немов у року весна, Немов у степу сосна. Нету іншої такої Ні за який річкою, Ні за туманами, Дальніми країнами" Ці рядки належать перу знаменитого барда Юрія Візбора. Їх можна вважати своєрідним підсумком сучасного художнього і життєвого досвіду. Сьогодні любов навряд чи набагато змінилася: це почуття все так само надихає людину на нові починання, звершення, подвиги. І той, хто проніс це чудове почуття через все життя, може впевнено сказати: "Я жив не дарма".

http://ua-referat.com/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%83_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_-_%D0%9F%D1%80%D0%BE_%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2Що таке любов і яке її місце в житті людини?

Однією зі складових щастя, однією з найшляхетніших цілей життя й одним з найбільших виявів людяності є любов. Ми любимо не тільки людей, цим поличним почуттям переймаємося до братів наших менших, до навколишньої природи, до речей, які нас оточують, до рідної оселі і до Батьківщини. Любов підносить людину, кличе її на подвиги, творить історію. Саме любов проголошена в Біблії найвищою людською чеснотою.

Про любов сказано й написано чимало високих і прекрасних слів. Вона надихала багатьох митців, і їй присвячено чимало творів у різних видах мистецтва. Згадую прекрасні, хоч і трагічні, почуття Івана й Марічки, Соломії й Остапа із творів Михайла Коцюбинського («Тіні забутих предків», «Дорогою ціною»), любов Марусі Чурай, що «чолом сягала неба» (Ліна Костенко, «Маруся Чурай»), і світле кохання Лукаша і Мавки (Леся Українка, «Лісова пісня»).

Заради любові дехто зважувався на відчайдушні вчинки, ризикував життям, жертвував собою, здійснював героїчні подвиги. Любов одухотворяє, робить кращим і змістовнішим життя людини, наповнює його світлою радістю. Людина, яка каже: «Люблю тебе», обіймає серцем увесь світ, сповнюючись справжньої людяності. Кохання до однієї людини переростає у любов до всього сущого.

На жаль, сьогодні дехто зневажливо ставиться до цього високого почуття, вважаючи, що можна прожити й без любові. Чимало наших сучасників втратило піднесений дух почуття, яке запалювало серця багатьох поколінь. Усе рідше люди виявляють здатність до проявів душевної теплоти, стаючи черствими і байдужими. Дедалі частіше на перший план висуваються міркування корисливості, егоїзму, цинізму та амбітності.

Але я гадаю, що любов — це справді велика краса й сила, яка здатна врятувати й відродити світ, наповнити його духовністю.

http://school-world.com.ua/lib/shho-take-lyubov-i-yake-ii-misce-v-zhitti-lyudini/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 2418 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[23.03.2016][Привітання]
Привітання сину в День народження (0)
[13.12.2016][Твір]
Твір на тему "Зимова казка" (0)
[22.01.2014][Твір]
Твір розповідь на тему "Краса" (0)
[14.12.2016][Твір]
Твір на тему "Моя мама - найкраща" (0)
[17.06.2017][Твір]
Картина весняної грози та її авторська оцінка (0)
[18.11.2016][Твір]
Твір-опис природи взимку (0)
[29.10.2016][Твір]
Твір-опис "Український рушник" (0)
[18.04.2016][Твір]
Твір на тему: "Весна у лісі" (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]