Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 21.05.2018, 10:14
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [38]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2030

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір на тему "Хто для мене є взірцем"
14.03.2016, 16:28


Хто з видатних людей є для мене взірцем

Людина стає великою тоді, коли вона ліпше за інших розуміє потреби свого часу й намагається докласти максимум зусиль для плідної роботи. Але часто ця велич помітна на відстані років, можливо, навіть епох. А сучасники, які близько знали цю людину, часом навіть не усвідомлювали цього, як писав Шевченко: «їм байдуже — панам жито сіють». Але народ ніколи довго не може жити в розлуці з істиною. Він нікому не дозволить зловживати його терпінням. Неминучі зміни, і цей закономірний наслідок зусиль цілого народу усуває з дороги все. І знаходяться герої, які не мовчать, які висловлюють начебто своє, а насправді те, що болить рідному народові, цілій країні.

Серед багатьох своїх героїв народ уже давно виділив ті постаті, які багатьом поколінням будуть слугувати взірцем. До таких людей я зараховую Василя Стуса, на якого мені б дуже хотілося бути схожим. Це насправді так складно, що сучасній нормальній людині осягнути вже неможливо. Чому? Мені здається, що сьогодні взагалі не говорять про принципи, про не зраду ідеї, про відданість рідному народові й служінні йому. Таким був нескорений Стус.

Натомість прийшов усеосяжний практицизм: «Після мене — хай і трава не росте!» Таких, яким був Василь Стус, — я не знаю нікого. Оце людина! Ним будуть пишатися правнуки й наступні покоління, бо бути чесним перед собою — виявляється надзвичайно складним завданням. А для майбутнього — це надзавдання. Та все починається із якихось перших кроків. Наприклад, не дозволяти себе принижувати ні за яких обставин, не принижуватися самому, мати почуття власної гідності, що б то не сталося. Здається, все просто, та виявляється, що Василь Стус, приміром, заплатив за це дуже високу ціну — власне життя.

Я дуже хочу, щоб мої життєві принципи були для мене дороговказом, як і для Василя Стуса, і тоді я зможу відчути, що я в цьому житті багато можу зробити й втілити ідеї в життя.

http://www.litrasoch.ru/xto-z-vidatnix-lyudej-ye-dlya-mene-vzircem/

Хто ждля мене є взірцем

Всім достеменно відомо, що поведінка кожної людини обумовлена не лише її морально-естетичними ідеалами, а й її оточенням. Кожен із нас має свій взірець, який інколи обирається на підсвідомому рівні. Більша частина нашого життя і обумовлюється прагненням приблизити себе до обраного ідеалу. Адже абсолютно природною для людини являється мрійливість. Це явище не викликає абсолютно ніякого здивування, але варто зауважити, що саме той образ, який при цьому замальовується в нашій уяві – це і є наш взірець.

У мене ніколи не було бажання бути схожою на якусь відому особистість. Єдиним справжнім прикладом для наслідування практично завжди була моя мама. Вона являється справжнім взірцем того, якою повинна бути справжня жінка. Мама дала мені життя, ростила мене, виховувала, плекала з першої хвилини моєї появи на цьому світі. Вона прекрасно розбирається у сучасному житті, сучасних поглядах, молодіжному розвитку. Від неї я отримую розуміння і підтримку. До неї я можу звернутися із будь-якою проблемою чи питанням,і я впевнена, що вона зрозуміє і допоможе. У нас в сім’ї завжди тепла та дружня атмосфера. Такою її створила і підтримувала всі роки моя матуся, адже від неї завжди віє доброзичливістю та врівноваженістю. Вона ніколи не намагалася вчити мене гарних манер чи ставленню до оточуючого світу, вона просто показувала все на своєму прикладі. Правильно люди говорять: «Краще один раз показати, ніж сто разів сказати». Мама не говорить високих слів, вона просто вчить наочним способом. Водночас вона намагається виховувати мою самостійність, адже ми теж повинні вміти давати собі раду, хоча ще не надто дорослі. І якщо колись мої діти скажуть, що я для них являюся прикладом, то це все лише завдяки моїй рідній матусі.

Будь-хто сьогодні може стати прикладом для наслідування: кіноартист, співак, публічний політичний діяч, герой фільму чи твору. Кого б ви не вибрали варто пам’ятати, що від кожного потрібно брати лише найкращі риси, адже наше життя і так має багато негативних перешкод. Ми можемо змінити світ на краще, все в наших руках.

http://ukrtvoru.info/hto-je-dlya-mene-vzirtsem-2/

Твір на тему: "Хто є для мене взірцем"

Ні для кого не секрет, що поведінка будь-якої людини певною мірою обумовлюється її оточенням, її морально-етичними ідеалами. Свідомо, іноді й підсвідомо, ми обираємо собі еталон, тобто взірець, і намагаємось бути схожими на нього.

У будь-кого є мрії. Це абсолютно природне для людини явище, яке не викликає здивування. А особа, з якою ми ці мрії пов’язуємо, до якої прагнемо, і є той самий взірець.

Серед моїх однолітків є багато таких, що прагнуть бути схожими на відому людину: чи то артиста, чи то спортсмена, а може, й політика. Кожен вибирає по собі. Узагалі, публічні особистості мають якусь загадкову привабливість, таємничість. На перший погляд здається, ніби їхнє життя овіяне ореолом розкошів, сповнене незвичайних та цікавих пригод. Але це тільки на перший погляд, а насправді, я переконаний, вони такі ж самі люди, як ми, лише відомі.

Але це не погано — намагатись бути схожими на них. Вони досягли в житті найвищих висот, отримали все, що бажали. А щоб досягти цього, вони мали постійно працювати. Лише завдяки наполегливій роботі можна досягти будь-чого.

Для мене популярні й відомі люди ніколи не були взірцем. Прикладом для наслідування завжди були мої батьки. Може, для когось його батько й мати — це застарілі люди, що нічого не розуміють у сучасному молодіжному житті.

Мої батьки зовсім не такі. Вони завжди все розуміють, постійно допомагають. До них я можу звернутись із будь-якою проблемою, і я переконаний, що вони зрозуміють і допоможуть.

Взірців, прикладів для наслідування може бути безліч, будь-хто може ними стати: і відомий кіноартист, і популярний співак, і публічний політичний діяч, і навіть герой улюбленої книги. Але хто б це не був, головне, щоб позитивний приклад такого взірця допоміг нам подолати будь-які перешкоди й досягти своєї найпотаємнішої мрії.

http://school-world.com.ua/lib/xto-ye-dlya-mene-vzircem/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 5067 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/2
[11.11.2016][Твір]
Твір на тему "Перший сніг" (0)
[17.06.2017][Твір]
Картина весняної грози та її авторська оцінка (0)
[10.03.2016][Вірші для дітей]
Шевченко. Вірші для дітей (0)
[24.01.2018][Сочинения]
Языковые школы в истории развития английского языка (0)
[03.11.2016][Вірші українські]
Вірші про вишиванку (0)
[22.04.2016][Вірші українські]
Вірші про весну (0)
[05.04.2013][Твір]
Твір роздум на тему: «Зовнішність людини» (0)
[03.01.2017][Твір]
Різдвяні традиції моєї родини (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]