Вітаю Вас Гість!
Субота, 24.08.2019, 03:47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [40]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2152

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір на тему "Зимова казка"
13.12.2016, 17:03


Зимова казка

Зима - це казкова пора року, білі пластівці снігу кружляють у небі, немов танцюють вальс.
Сніг іскриться і переливається на сонці, срібними блискітками. Повітря прозорий і чистий.
На стеклах своєї невидимої пензлем малює мороз дивовижні і неповторні візерунки. Пейзажі завжди різні не схожі один на одного.

На вулиці за морозним вікном стоїть самотня горобина увешенние гронами ягід, на її гілках мирно сидять червоногруді снігурі.

Велична зима, вона по - своєму прекрасна, незважаючи на лютий холод, вітер і хльосткий сніг. По зимових дорогах бігають поземки, а в трубах гуде вітер і плескає віконницями.

Як можна не любити зиму, з її багатоликої красою. Кругом нескінченні білі рівнини, килим з срібла покрив дахи будинків і гілки дерев. Розрум'янених дітвора повна нестримної радості грає в сніжки та ліплять снігових баб. У цей чудовий час року наша земля перетворюється, одягаючись у незвичайну білосніжну, пухнасту личину, яка одного разу зникне під теплими весняними променями сонця.

У зимовому лісі стоїть тиша, він немов спить казковим сном, їли стоять нерухомо посипані снігом, на снігу багато слідів, залишених дикими тваринами. Під невеликим кущиком причаївся заєць, в своїй витонченій, білій шубці він зливається із загальною картиною і його складно розгледіти. Зрідка порушуючи тишу, десь вдалині клацає тетерев. Не витримуючи ваги снігу, з лапок ялин обсипається сніг.

Нескінченні поля, вкриті білим покривалом, витканим самою природою. На них потихеньку опускаються сутінки, вкриваючи небо темним ковдрою. На нічному темно -синьому небі заблищали золотисті зірочки і чудова круглий місяць, яка висвітлює своїм яскравим світлом полі. Не описати словами всю пишноту переливаються рівнин під прекрасною місяцем, загадкові тіні на снігу від кущів і самотньо стоять дерев.

Беручи випробування, які вона нам підносить, можна отримати повне задоволення, вдихаючи чисте повітря насичений морозною свіжістю, відчуваючи всю її красу і благодать. Зима- це подарунок природи, яким ми насолоджуємося і милуємося, щороку.

http://gdzwka.com/load/tvori/tvir_na_temu_zimova_kazka/2-1-0-505

Твір на тему "Зимова казка"

Зима — це казкова пора року, білі пластівці снігу кружляють у небі. немов танцюють вальс.

Сніг іскриться і переливається на сонці, срібними блискітками. Повітря прозорий і чистий.

На стеклах своєї невидимої пензлем малює мороз дивовижні і неповторні візерунки. Пейзажі завжди різні не схожі один на одного.

На вулиці за морозним вікном стоїть самотня горобина завішані гронами ягід, на її гілках мирно сидять червоногруді снігурі.

Велична зима, вона по — своєму прекрасна, незважаючи на лютий холод, вітер і хльосткий сніг. По зимових дорогах бігають поземка, а в трубах гуде вітер і плескає віконницями.

Як можна не любити зиму, з її багатоликої красою. Кругом нескінченні білі рівнини, килим зі срібла покрив дахи будинків і гілки дерев. Розрум’янена дітвора повна нестримної радості грає в сніжки і ліпить снігових баб. В цей чудовий час року наша земля перетворюється, одягаючись у незвичайну білосніжну, пухнасту личину, яка одного разу зникне під теплими весняними променями сонця.

У зимовому лісі стоїть тиша, він немов спить казковим сном, їли стоять нерухомо посипані снігом, на снігу багато слідів, залишених дикими тваринами. Під невеликим кущиком причаївся заєць. в своїй витонченій. білій шубці він зливається із загальною картиною і його складно розгледіти. Зрідка порушуючи тишу, десь далеко клацає тетерев. Не витримуючи ваги снігу, з лапок ялин обсипається сніг.

Нескінченні поля, вкриті білим покривалом, витканим самою природою. На них потихеньку опускаються сутінки, вкриваючи небо темним ковдрою. На нічному темно-синьому небі заблищали золотаві зірочки і чудова круглий місяць, яка висвітлює своїм яскравим світлом полі. Не описати словами всю пишноту переливаються рівнин під прекрасної місяцем, загадкові тіні на снігу від кущів і самотньо стоять дерев.

Беручи випробування, які вона нам підносить, можна отримати повне задоволення, вдихаючи чисте повітря насичений морозною свіжістю, відчуваючи всю її красу і благодать. Зима-це подарунок природи, яким ми насолоджуємося і милуємося, кожен рік.

http://yemets.com.ua/zimova-kazka/

Зимова казка на вікні

Коли приходить мороз, вікна наших будинків прикрашаються чарівними візерунками. Найтонший чарівний малюнок на склі здається рукотворним. З самого дитинства ми віримо, що по ночах, коли всі ми спимо, дідусь Мороз своїм чарівним посохом прикрашає наші вікна. І нехай це всього лише казка, але від неї завжди стає тепло на душі.

Чарівні зимові візерунки на склі дивно схожі на тонке плетиво з найтонших ниток. Химерні гілки і квіти, казкові тварини, обриси і форми казкових замків, пір'я дивовижних птахів, прозорі зірки-сніжинки, найтонший геометричний орнамент - морозні візерунки різноманітні і неповторні.

Чарівний художник створює все нові і нові картини. Але якщо уважно спостерігати за тим, як з'являються зимові візерунки на склі, то стає зрозуміло, чому вони мають такі малюнки і чому вони майже не повторюються. Виявляється, дуже часто перші кристали льоду з'являються на шибках не довільно, не де попало, і навіть не вздовж рам, а вздовж подряпин, мікротріщин та інших дефектів, які завжди є на склі. Так що красою морозного візерунка ми зобов'язані недосконалості поверхні скла. І все ж, зимові візерунки на вікнах заворожують і вражають своєю красою, і дивлячись на них, хочеться дивуватися і вірити в чудеса!

http://tvory.info/index.php/ukrajinska-mova/221-zimova-kazka-na-vikni

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 5435 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[15.05.2017][Твір]
Образ автора та оповідача при аналізі художнього твору (0)
[22.12.2016][Казки]
Казка про сніг (0)
[21.10.2016][Мініатюра]
Твір-мініатюра на тему "Барви осені" (0)
[14.03.2017][Сочинения]
Любовь и подавления (0)
[22.11.2016][Твір]
твір на тему "Фільм який мене вразив" (0)
[12.01.2017][Твір]
Щедрий вечір (0)
[11.08.2013][Твір]
Твір розповідь на тему Душа (0)
[19.12.2016][Привітання]
Привітання з Новим 2017 роком (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]