Вітаю Вас Гість!
Субота, 21.12.2024, 03:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірші українські [15]
Вірші українських поетов для школи і школярів, вірші учнів навчальної, середньої та вищої школи
Вірші для дітей [13]
Дитячі вірші про мову, Україну, вірші для дітей Тараса Шевченко та Лесі Українки, віршики про природу та маму
Диктанти українською мовою [7]
Українські диктанти для 1,2,3 класу навчальної школи, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класу середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Українські перекази [5]
Докладні перекази тексту з української мови, стислі перекази творів українських письменників, контрольні українські перекази для школярів художнього стилю
Твір [94]
Українські твори на тему життя людини, твір опис та твір роздум українською мовою, художні твори мініатюри про мати та дитину
Діалог [13]
Діалоги з української мови, короткі та довгі
Мініатюра [5]
Твори мініатюри українською мовою на різні теми. Для школярів, школи та вчителів у допомогу
Розповідь [12]
Цей розділ допоможе вам скласти розповідь з текстом українською мовою
ГДЗ [2]
Готові домашні завдання по математиці, ГДЗ з української та англійської мови та інші.
Привітання [14]
Різноманітні привітання зі святами: з днем народження, ювілеєм, новим роком, 8 березня та 23 лютого
Сочинения [40]
Сочинения на русском языке
Диктанты [2]
Диктанты по русскому языку и литературе
Казки [8]

Наше опитування

Що вам потрібно?
Всього відповідей: 2455

Статистика

Пошук

Цікаве

Популярні українські твори

Популярні вірші українською мовою

Популярні диктанти

Готові домашні завдання / ГДЗ

Друзі сайту

українська

Головна » Файли » Твір

Дорогі школяри та вчителя! Розділ нашого сайту: "Твір" містить різноманітні матеріали у допомогу для школи. Твір - тільки самі популярні та необхідні для підготовки до школи і в допомогу вчителям
Твір на тему "Звичаї та традиції у Великобританії"
27.10.2016, 20:59


Звичаї та традиції у Великобританії

Великобританія - зразок елегантності, манірності і строгості для всіх. Їх традиції та звичаї спрямовані на зміцнення зв'язку зі своїми нащадками, дотримання багатовікових догм і правил.

У цьому випадку, як ніколи, правдива фраза, що пізнав звичаї країни, можна пізнати її характер. Адже англійці вбирають свої традиції разом з молоком матері.

Головний стереотип, пов'язаний з Великобританією - це манірність її жителів. Але це не означає, що вони не відзначають свята так само весело, як інші!

Наприклад, щорічно на Великодню неділю студенти з Оксфорда і Кембриджа змагаються у веслуванні на Темзі. А наприкінці березня англійці відзначають свято, схожий на нашу Масляну. Вони називають його Млинцевий день. Він теж святкується з іграми та конкурсами, а головний атрибут веселощів, звичайно ж, млинці.

А найпопулярніший свято - це Хеллоуїн. З часом його стали відзначати далеко за межами Англії. Діти і дорослі надягають лякаючі костюми і ходять один до одного, випрошуючи цукерки.

Що стосується звичок англійців, то і тут можна виділити кілька національних особливостей. Наприклад, вони відчувають глибоку прихильність до антикварних речей. Будь-який з них віддасть перевагу камін в будинку самої сучасній системі опалення.

Однак цікаво, що при переїзді на нове місце проживання типовий англієць прагне знищити все, що залишилося від колишніх власників. Поки це не буде зроблено, вони не відчують себе господарями.

http://vsigdz.ucoz.ua/load/gotovi_tvori/tvir_na_temu_zvichaji_ta_tradiciji_u_velikobritaniji/39-1-0-1269

Кожна країна й кожна нації мають свої традиції й свої звичаї. Не можна говорити про Англію, не говорячи про її традиції й звичаї. Англійці пишаються своїми традиціями й усіляко підтримують їх. Англійці домосіди. «Немає місця, подібного будинку», говорять вони. Коли вони не працюють, вони люблять проводити вихідні дні будинку ссемьей.

Англійці дуже люблять каміни, тому багато хто з них віддають перевагу відкритому вогню центральному опаленню. Вони люблять жити в невеликих будинках з маленьким садом. Люди в усьому світі знають прислів'я: «Будинок англійця його міцність». Говорять, що люди Англії дотримуються традицій навіть у їжі. Вівсяна каша блюдо, що англійці дуже люблять. Багато хто з них їдять вівсянку з молоком і цукром на сніданок

А от шотландці, приміром, ніколи не кладуть цукор у вівсяну кашу, вони завжди кладуть туди сіль. Між іншим, снідають в Англії між сімома й дев'ятьома годинниками. Потім, між дванадцятьома й двома годинниками, наступає час ланча. У деяких англійських будинках ланч найбільший прийом їжі за день вони їдять м'ясо або рибу, овочі, фрукти або пудинг. Удень, в «час сподіваючись», англійці люблять випити чашечку сподіваючись смолоком.

Деякі англійці обідають пізно ввечері. на обід вони їдять суп, м'ясо або рибу, овочі, пудинг або фрукти. на вечерю в них звичайно склянка молока й тістечко або чашечка сподіваючись сбутербродом.

Англійці більші аматори сподіваючись. Вони п'ють його багато разів у день. Деякі англійці п'ють чай за сніданком, під час ланча, після обіду, в «час сподіваючись» і за вечерею. Деякі англійські сім'ї п'ють «великий чай» і обходяться без вечері. на «великий чай» вони їдять холодне м'ясо, хліб з маслом, тістечка й, звичайно, багато сподіваючись. Англійці завжди п'ють чай із чашок і ніколи зі склянок.

http://goodreferat.com/anglijski-tradici%D1%97/

Різдвяні свята у Великій Британії

Наближаються новорічні свята... У всіх радісний настрій, всі готуються до приходу чогось нового і гарного. Я думаю, що не помилюся, якщо скажу, що для більшості українців Новий рік та Різдво - це найулюбленіші свята. Цікаво, а як йдуть справи з подібними торжествами на Туманному Альбіоні? У Сполученому Королівстві традицій, ритуалів, прикмет і іншого, пов'язаного із зимовими святами, напевно, більше, ніж у всій Європі. Причому є традиції старовинні, і відносно юні, але такі, що вже встигли міцно укорінитися в надрах британського менталітету.

Справедливості ради відзначимо, що головним святом в Британії вважається саме Різдво, а не як прийнято у нас Новий рік.

На Різдво всі обмінюються дарунками і надсилають один одному вітальні листівки. У Англії з XIX ст. увійшло до звичаю обмінюватися вітальними листівками - замість обов'язкових колись особистих привітань зі святом. Зберігається ще старий звичай прикрашати будинок до Різдва гілками вічної зелені - плющем, гостролистом і ін. Як і раніше, укріплюють гілочку омели білої над дверима. По звичаю раз на рік, напередодні Різдва, у чоловіків є право поцілувати будь-яку дівчину, що зупинилася під прикрасою з цієї рослини.

Звичай прикрашати ялинку з'явився в Англії порівняно недавно, в середині XIX ст., і був завезений сюди з Німеччини. Королева Вікторія і принц Альберт вперше влаштували ялинку для своїх дітей у Віндзорі, і ця мода швидко поширилася. Зараз майже в кожному англійському будинку до Різдва прикрашають різнокольоровими блискучими іграшками і солодощами ялинку, на верхівці її зазвичай укріплюють Різдвяну фею або велику срібну зірку.

Давайте поговоримо ще про одну традицію… традицію дарувати подарунки. І хто ж не любить їх отримувати? Більш всього таланить дітям, хоча і дорослі не залишаються без уваги. У Святвечір діти лягають спати після того, як їм прочитують молитви і різдвяні історії. До цього вони обов'язково залишають пиріг з фаршем і молоко для Father Christmas'а і морквину для Рудольфа (олень) - інакше дарунків не чекай! Подарунки розносить Father Christmas - майже близнюк нашого Діда Мороза. Правда, його англійському побратимові повезло менше: адже у нього немає помічниці – снігуроньки! Маленькі англійці пишуть йому листи і спалюють їх в каміні, аби Father Christmas міг прочитати по диму з труби про їх бажання.
Звичай дарувати подарунки на Різдво остаточно затвердився в Британії лише у вікторіанські часи (королева Вікторія правила в 1837-1901 рр.) Звичай складати дарунки в панчоху або шкарпетку теж пов'язаний з вікторіанською Англією. Для нього існує таке пояснення: «Різдвяний дід» подорожував по повітрю і потрапляв у будинки через димар. Спускаючись в один з будинків, він упустив декілька золотих монет в шкарпетку, яку повісили сушитися над вогнищем. З тих пір у Різдвяний Святвечір на камін стали вивішувати шкарпетки і панчохи в надії, що туди що-небудь впаде.

Ранок Різдва – 25 грудня – починається зазвичай рано, тому що в цей ранок вся сім'я розкриває свої подарунки. Особливо цього чекають діти. Який вже тут сон! Швидше у вітальню, де під нарядною ялинкою розкладені і давно вже чекають дарунки в яскравих обгортках! Та що гріха таїти, всі ми стаємо трішечки дітьми в ці святкові зимові дні! Наймолодший член сім'ї вручає всім подарунки, у тому числі і дорослим.

На ланч в будинок з'їжджаються родичі та друзі і, після взаємних привітань, починається різдвяний обід. Як аперитив до столу прийнято подавати «коктейльні» закуски з креветок, потім, на головне – індичку в смородиновому соусі, а на десерт – Різдвяний Пудинг або Різдвяний Пиріг. Генріх VIII привніс в різдвяну традицію щось нове: замість гусака на різдвяному столі з'явилася індичка. Англійці люблять "зимові овочі", тому ви не побачите на столі олів'є та заливну рибу. Замість цього, на вашій тарілці дивитимуться на вас відварена брюссельська капуста (англ. brussel sprouts), запечений пастернак з хрусткою скориночкою (англ. roasted parsnips), запечена картопля, шматочки індички з журавлинним соусом (англ. cranberry sauce). Після цього, зазвичай подається різдвяний пудинг (англ. Christmas pudding), який поливається підігрітим бренді і підпалюється. Тоді як він горить, його вносять до кімнати з гостями, які заворожено дивляться на полум'я. Традиційний пудинг роблять зі всіляких сухофруктів, таких як родзинки і чорнослив. Подається пудинг зі шматочком масла, розтертого з бренді і апельсиновою цедрою (англ. brandy butter). Прикрашається верхівка пудингу гілочкою гостролиста. У нього також кладуть декілька монет – пенси (до 1969 року використовувалися срібні сикспенси). Вважається, що вони принесуть успіх тому, хто їх знайде в своєму шматочку пудингу. На пудингу солодощі не закінчуються. Жодна сім'я не обійдеться без різдвяного торта. Торти прикрашаються пластмасовими дідами морозами в санях або фігурками з марципана. У три години після полудня вся Англія збирається у телевізорів, аби поглянути святкове звернення королеви до підданих, після чого настає період різдвяних родинних ігор і розваг.

До різдвяного розпродажу всі магазини готуються заздалегідь. До речі, врахуйте, що дарувати на Різдво в Англії можна все на світі, залежно від ваших смаків і можливостей. Офіційно розпродажі оголошуються в двадцятих числах грудня. Найбільші знижки надають універмаги - department store. Флагманом лондонських, та і взагалі британських супермаркетів, вважається Harrod's - говорять, є люди, які лише на розглядання його вітрин витратили декілька днів. Ось де дійсно продається все, чого душа бажає! І все за надхмарними цінами. Але що тут справді радує, це те, що "персонал працює до тих пір, поки не буде задоволена остання примха останнього клієнта"... Знижки в цьому магазині теж "надзвичайні" і в безумному марнотратстві доходять аж до 75%!

Отже не забудьте привітати близьких вам людей зі святами і подарувати їм подарунки! Бажаю вам веселого Різдва і щасливого Нового Року!

Жителі Великобританії воліють жити в приватних будинках. Ще один з їхніх звичаїв - це зведення перед житлом вишуканих клумб і газонів. На цих ділянках вони вирощують красиві яскраві квіти, а також ставлять оригінальні фігурки. Одна з найулюбленіших - це садові гноми.

Англійці шанують свої традиції і при цьому передають їх з покоління в покоління.

http://concorde.lviv.ua/uk/materialy/56-2010-12-16-16-07-45

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 2141 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[18.02.2016][Діалог]
Гумористичний діалог. Двоє студентів у гуртожитку (0)
[13.12.2016][Твір]
Твір на тему "Зимова казка" (0)
[03.01.2017][Привітання]
Різдвяні привітання (0)
[29.01.2016][Твір]
Твір на тему "Чарівна зима" (0)
[17.06.2013][Твір]
Твір розповідь на тему Моє місто (0)
[10.11.2016][Твір]
Твір на тему "Книга в моєму житті" (0)
[17.11.2016][Діалог]
Діалог у магазині (0)
[18.03.2016][Вірші для дітей]
Веселі вірші для дітей (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]